ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Реставрація жувальних зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Реставрація жувальних зубів

Багато пацієнтів не звертаються до стоматологів при проблемах із жувальним зубом. Його не видно і естетично зовнішній вигляд людини не страждає. Але такий підхід до свого здоров’я в корені некоректний. Дефект жувальної поверхні призводить до нерівномірного навантаження на зубний ряд. Це загрожує швидким стиранням зубної емалі, розвитком карієсу, запальних патологій зубів, а також зміщенням зубного ряду.

Найбільш сучасним та ефективним методом у стоматології для усунення дефекту жувальних зубів вважається застосування фотополімеру. Цей унікальний матеріал дозволяє надійно та естетично усунути будь-який дефект, при цьому зберігши природну анатомію та натуральний колір зуба. Це дозволяє не лише провести функціональну реабілітацію, а й якісну естетичну реставрацію жувальних зубів.

Показами для реставрації жувальних зубів фотополімерами є:

 • потемніння зубної емалі;
 • значні дефекти коронки зуба, аж до кореня;
 • наявність сколів та тріщин;
 • необхідність скоригувати форму зуба.

Необхідність маніпуляції може визначити лише досвідчений лікар-стоматолог після ретельного обстеження пацієнта.

Наскільки міцна реставрація жувальних зубів фотополімером?

На сьогоднішній день фотополімери в композитній реставрації вважаються найбільш надійними та міцними матеріалами. Вони витримують значні навантаження, що особливо важливо під час реставрації жувальних зубів. У середньому термін їхньої служби становить до 10 років.

Щоб відреставровані зуби прослужили довше, необхідно стежити за гігієною порожнини рота, дотримуватись рекомендацій лікаря та регулярно відвідувати стоматолога для проведення профілактичних заходів, таких як гігієнічний догляд та професійні чищення.

Методика реставрації жувальних зубів фотополімером

Фотополімер – це унікальний стоматологічний матеріал, який нагадує цемент. Спочатку він пластичний, що дозволяє усунути дефекти, відколи, надати зубу його природну анатомічну форму. Але під впливом ультрафіолету він стає жорстким. Ця особливість цього матеріалу стала основою для проведення подібних реставрацій зубів та встановлення фотополімерних пломб.

Об’єм лікування визначає стоматолог після повного обстеження. Можливо, пацієнту буде достатньо встановлення фотополімерної пломби після професійного чищення. У разі значного дефекту, особливо травматичного, може знадобитись повноцінна реставрація зубних одиниць.

Реставрація жувальних зубів проводиться за такою методикою:

 1. Виявляють показання для лікування з використанням фотополімеру та визначають обсяг втручання.
 2. Проводять місцеву анестезію при підвищеній чутливості зубів.
 3. Ізолюють пошкоджений зуб від решти зубного ряду за допомогою спеціальної тонкої пластинки.
 4. За допомогою бормашини усувають нерівності, які можуть стати на заваді укладання штучного покриття.
 5. Очищають поверхню зубної одиниці для забезпечення максимального зчеплення з фотополімером.
 6. Наносять фотополімер на патологічний зуб.
 7. Усувають дефекти, сколи та формують необхідну форму пошкодженого зуба.
 8. На фотополімер спрямовує ультрафіолетове світло, що призводить до застигання матеріалу.
 9. Новий зуб полірують для усунення нерівностей, гострих кутів та шорсткості.
 10. Зуб покривають спеціальним захисним лаком.

Таким чином, всього за один прийом пацієнт отримує новий зуб, який не тільки повноцінно виконує свої функції, а й виглядає естетично. Однак, якщо пацієнт відчуває дискомфорт після процедури, відчуває гострі кути, може знадобитися повторний прийом додаткового полірування, шліфування пломби.

Реставрація жувальних зубів фотополімером в Україні за вигідною ціною

Стоматологічна клініка Complex Dent запрошує мешканців Києва на прийом. Наші кваліфіковані стоматологи проводять навіть найскладніші естетичні реставрації жувальних зубів із застосуванням тільки якісних фотополімерів від виробників, що зарекомендували себе.

Ми приємно здивуємо вас не тільки високою якістю наданих стоматологічних послуг, відмінним сервісом, а й доступною вартістю.

Наша стоматологічна клініка знаходиться неподалік станцій метро «Дарниця» та «Лівобережна», на лівому березі, на масиві Воскресенка, Дніпровський район.

Зверніться до «Комплекс Дент» — довірте своє здоров’я та красу найкращим!

Ціна на реставрацію жувальних зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Фотополімерна пломбавід 900 до 1500 грн.
Керамічна вкладка/коронкавід 6500 до 8250 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога