Хто такий ортопед-стоматолог?

Стоматолог-ортопед — це фахівець з протезування зубів.

Він займається встановленням коронок, вкладок, протезів. Лікар відновлює зубощелепну систему пацієнта за допомогою сучасних технологій та матеріалів.

Чим займається ортопед-стоматолог: види діяльності

Стоматолог-ортопед забезпечує захист зубів від руйнування та відновлює цілісність зубного ряду. Лікар-терапевт займається лікуванням карієсу, пульпіту, хвороб ясен. Хірург надає допомогу по видаленню зубів і проводить операції. Ортодонт виправляє дефекти прикусу установкою брекетів та платівок. А послуги стоматолога-ортопеда мають на увазі такі операції:

  • відновлення кореня зуба;
  • установка коронок;
  • установка коронок на імпланти;
  • установка вінірів.

Хто такий ортопед-стоматолог? | https://complex-dent.com.uaПротезист працює над відновленням кореня та коронки. При пошкодженні карієсом встановлюються коронки, а за повної втрати зубів – протези. Для візуальної корекції використовуються вініри. У сучасних стоматологічних клініках лікар допомагає вибрати конструкцію імпланту залежно від типу та масштабу руйнування.

У якому разі потрібен лікар-стоматолог-ортопед?

Привід для візиту до лікаря — це порушення зубощелепного апарату та захворювання зубів. Знаючи хто такий стоматолог-ортопед, ви можете записатися до нього самостійно, але найчастіше до протезиста направляє терапевт. Щоб упорядкувати щелепу і зробити гарну посмішку, перш за все потрібно знати свої медичні показання. Тому спочатку терапевт лікує карієс та пародонтоз, а потім протезист встановлює коронки.