ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Реставрація зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Реставрація зубів

Красива і здорова посмішка надає впевненості у собі та робить привабливішими. Наявність зруйнованого чи сколотого зуба значно псує зовнішній вигляд, створює дискомфорт і згодом може призвести до серйозних ускладнень.

Реставрація зубів – це стоматологічна процедура, що відновлює, завдяки якій ви збережете природність посмішки. Сьогодні в арсеналі стоматологів безліч сучасних матеріалів, що дозволяють провести реставрацію, непомітну для оточуючих та комфортну для пацієнтів.

Коли потрібно реставрувати зуби?

Відновлення зубів за допомогою реставрації показано, якщо є:

 • Зламаний зуб — внаслідок травм, вживання надмірно твердої їжі можуть утворюватися сколи, що особливо неестетично виглядають на передніх зубах.
 • Запущений карієс — відсутність своєчасного лікування каріозного процесу призводить до утворення великих порожнин, що видно неозброєним оком. Крім косметичного недоліку, каріозний процес загрожує повним руйнуванням зубної одиниці.
 • Руйнування коронки зуба – з часом коронка деформується. У деяких випадках стоматологи радять проводити не імплантацію, а реставрацію.
 • Криві зуби – проміжок або щілина зуба, надмірно гостре ікло, нерівність на поверхні усуваються за допомогою даної процедури.
 • Необхідність відновлення емалі — при потемнінні, значному витонченні, після невдалого відбілювання може знадобитися реставрація. Це не лише естетична потреба. Витончення емалі супроводжується низкою неприємних симптомів — болем, дискомфортом та підвищеною чутливістю при вживанні їжі (особливо гарячої та холодної).
 • Призначення після брекетів – носіння брекет-систем дозволяє вирівняти прикус, але іноді псує стан емалі. У таких випадках рекомендовано проведення реставраційних робіт.

Виявити показання та підібрати оптимальну техніку реставрації може лише професійний стоматолог. Протипоказань небагато, і вони включають алергічну реакцію на матеріали, наявність запальних процесів у порожнині рота, відсутність значної кількості зубів. У разі пацієнтам показано протезування.

Види реставрації зубів

Відновлення зубних одиниць проводиться двома способами:

 • Прямим – реставрація зуба відбувається безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта. За сеанс відновлюють до 6 зубів. Тривалість процедури варіюється в залежності від складності та матеріалів. В середньому на один зуб йде від 15 хвилин до 1 години.
 • Непрямим — після зняття зліпка фахівці створюють вініри, коронки або вкладки в зуботехнічних лабораторіях, які потім будуть встановлені на потрібне місце. Така техніка вимагає кількох сеансів (перший – зняття зліпка, другий – встановлення протеза). Кожен сеанс займає не більше однієї години.

Вибір методики відбувається індивідуально і залежить від стану зубів. Тож якщо потрібна реставрація сколу чи каріозної порожнини, вибирають прямий метод. Коли потрібно відновлення всієї коронки, краще вибрати непрямий спосіб.

Також реставрації зубів розрізняють за матеріалами. Є такі види:

 • Фотополімерна реставрація зуба — найбільш популярна та затребувана методика. Фотополімерним матеріалом закладається дефект, після чого речовина закріплюється за допомогою випромінювання спеціальної лампи. Реставрація зуба фотополімером дозволяє підібрати найбільш природний колір коронки, провести відновлення швидко та непомітно.
 • Керамічна реставрація – у зуботехнічній лабораторії створюються керамічні накладки (вініри), що повністю покривають зубний ряд. Вони вибираються при значному стоншенні емалі та потемнінні, яке не вдається усунути відбілюванням, а також за наявності викривлення зубного ряду.
 • Реставрація пломбувальними матеріалами – композитні пломбувальні матеріали дозволяють відновити невеликі сколи та дефекти. Виходить досягти гарного естетичного та функціонального результату всього за один візит та невелику ціну. Однак ці матеріали можуть стиратися і згодом буде потрібна повторна процедура.

Досвідчений стоматолог запропонує оптимальну методику, спираючись на особливості клінічного випадку. Ви зможете оцінити різницю до та після реставрації та повернути посмішці естетичну привабливість.

Етапи реставрації зубів

Етапи процедури залежить від обраної методики. Так, пряма реставрація відбувається за такою схемою:

 1. Консультація лікаря.
 2. Очищення поверхні емалі зубів від нальоту та каменю.
 3. Підбір кольору матеріалу для реставрації.
 4. Анестезія (за потреби).
 5. Видалення старих пломб у місці маніпуляції.
 6. Нарощування нового зуба шляхом нашарування композиційного матеріалу.
 7. Закріплення речовини за допомогою спеціальної лампи (якщо реставрація відбувається за допомогою фотополімерів).
 8. Моделювання форми нового зуба, шліфування, полірування.

Відразу після процедури пацієнт може вирушати додому.

Для проведення непрямої реставрації потрібно кілька сеансів. На першому сеансі лікар-стоматолог знімає зліпок та підбирає колір матеріалу для створення протезу. Зліпок віддається до зуботехнічної лабораторії. На наступному прийомі стоматолог встановлює протез.

Нестача всіх матеріалів для реставрації — згодом вони темніють. Щоб зберегти білизну та продовжити термін служби реставрованого зуба, необхідно дотримуватись ряду рекомендацій:

 • використовувати пасту, збагачену фтором;
 • утриматися від застосування спиртовмісних ополіскувачів;
 • проводити ретельну щоденну гігієну ротової порожнини, включаючи чищення важкодоступних місць (бічної поверхні язика, міжзубних проміжків).

Також спочатку рекомендують утриматися від тютюнопаління та вживання фарбуючих напоїв (червоного вина, чаю, кави) та деяких продуктів харчування.

Реставрація зубів в Україні за вигідною ціною

Команда стоматологічної клініки Комплекс Дент чекає на мешканців Києва. Наші висококваліфіковані спеціалісти надають широкий спектр послуг, що включає художню, косметичну та естетичну реставрацію. Клініка слідує всім сучасним тенденціям, саме тому підхід до кожного пацієнта персоналізований. Це означає, що стоматологи підберуть ту методику, яка потрібна саме вам і вирішить усі проблеми із зубами раз і назавжди.

З нашими послугами ви отримаєте:

 • професійну команду стоматологів з досвідом роботи понад 30 років;
 • інноваційні методики та сучасні матеріали;
 • все технічне обладнання, необхідне для діагностики та лікування навіть найважчих стоматологічних проблем;
 • якісне обслуговування та затишну атмосферу в клініці;
 • відсутність черг та відмінний сервіс;
 • доступну вартість послуг.

Стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна (Дніпровський район, масив Воскресенка), що робить відвідування Complex Dent ще комфортнішим. Ви переконаєтеся, що якісні послуги стоматологів за доступною вартістю не мрія, а реальність.

Ціни на реставрацію зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Фотополімерна реставрація зуба матеріалом Gradia (з витратним матеріалом)1210 грн.
Фотополімерна реставрація зуба матеріалом Empress Direct (з витратним матеріалом)1660 грн.
Фотополімерна реставрація зуба матеріалом Estelite asteria (з витратним матеріалом)1810 грн.
Відновлення зуба керамічними накладкамивід 6500 грн.
*Ціна на послугу вказана без урахування вартості анестезії.