Шкідливість та користь відбілюючої пасти для зубів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Корисні поради
  • 14
  • 2

Шкідливість та користь відбілюючої пасти для зубів - 1 | Complex DentХто мріє про білу посмішку, часто вдається до відбілюючих процедур. Вони вважаються безпечними та ефективними. Що стосується використання зубної пасти, що відбілює, то з нею потрібно бути обережними.

Навіть найдорожча паста з ефектом відбілювання здатна зруйнувати верхній шар зубної емалі. Крім цього, вона викликає роздратування слизової оболонки, що загрожує кровоточивістю ясен і втратою зубів. При невдалому виборі відбілюючої пасти можуть з’явитися мікропори в емалі, що може перерости в карієс і руйнування зубів.

Щоб ризик негативних наслідків звести до мінімуму, важливо брати до уваги склад пасти. У ній не повинно бути багато синтетичних і абразивних компонентів, та й користуватися пастою рекомендується кілька разів на тиждень. Віддавати перевагу слід пастам з м’якими абразивами: гарний ефект дають пасти із вмістом папаїну.

Також непоганим вибором можуть стати пасти з активним киснем: у них містяться компоненти, які у ротовій порожнині при взаємодії зі слиною та утворюють кисень. Він здатний глибоко проникати в емаль і освітлювати темний пігмент.

Зараз дуже популярні пасти-гелі, що утворюють на поверхні емалі свого роду плівку з мінералами, які зміцнюють відбілюючі зуби зсередини, надаючи їм блиск.