Професійне лікування зубів під наркозом

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Лікування та професійний догляд
  • 8
  • 2
Зміст

Особливості лікування зубів під наркозом

Багато хто з нас не відвідує стоматолога кожні півроку, тому що відчувають стрес і страх від такого втручання.
У деяких подібна боязнь йде з дитинства, коли при перших візитах дитячий стоматолог не спробував пом’якшити сприйняття того, що відбувається, і позбавити дитину стресу.

Сучасна стоматологія дозволяє спокійно лікувати зуби навіть тим, хто боїться зубних лікарів. Цю проблему можна вирішити за допомогою використання повного наркозу, який може мати низку протипоказань, тому потребує попередньої консультації фахівця.

Лікування «уві сні» може застосовуватися у дорослій та дитячій стоматології, воно дозволяє відключити свідомість.

Профессиональное лечение зубов под наркозом - 1 | Complex Dent

Повний наркоз звільняє людину від будь-якого психологічного та фізичного дискомфорту. Пацієнт не відчуває болю, втручання, неприємних відчуттів, крім цього, наркоз звільняє від неприємних запахів, стресу, звуків стоматологічного обладнання.
Ще один плюс у тому, що лікар працює спокійно, має доступ до будь-якого місця, знижується можливість запального процесу.

Засіб, за допомогою якого відбувається занурення в сон, є присипляючим газом. Для цього лікарі використовують спеціальні маски в наявності. Ще один спосіб застосування наркозу – ін’єкції, зараз цей вид не користується великою популярністю. Масочний наркоз дозволяє знижувати рівень концентрації препарату та швидко виводити людину зі стану сну.

Особливості лікування уві сні полягають у тому, що маніпуляції проходять в окремому кабінеті. У середньому лікування триває близько години, іноді довше, якщо ротова порожнина пацієнта є досить проблемною. Не варто боятись загального наркозу, бо за станом людей стежать анестезіолог, медична сестра та стоматолог. Постійно відбувається контроль дихання та пульсу.

У зв’язку з великою кількістю особливостей лікування під наркозом можна знайти далеко не в кожній клініці. Якщо ви гостро потребуєте подібну послугу, то вибирайте стоматологію, в якій давно і успішно практикують подібне лікування. Прочитайте відгуки, порівняйте ціни у вашому місті, проконсультуйтеся з терапевтом.

Перед зануренням у медикаментозний сон необхідно здати аналізи та отримати дозвіл лікаря. Відмовитись від методики варто при вагітності, хворобах серця, наявності інфекційних захворювань.

Головний недолік такого лікування у його високій вартості.