Дитяча стоматологія. Пам’ятка для батьків

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Корисні поради
  • 26
  • 2
Зміст

Дітей привчають із раннього віку стежити за чистотою своїх зубів. Значне вживання солодких продуктів у ранньому віці стає причиною карієсу. Несвоєчасне звернення до стоматологічної клініки дозволить карієсу прогресувати, що призведе до хворобливих відчуттів та кришення зубів. Якщо молочні зуби були тимчасовими, то корінні залишаються протягом усього життя. Їхнім лікуванням потрібно займатися своєчасно, тому при захворюваннях візит до стоматолога відкладати не можна. Сучасні технології дозволяють точно діагностувати конкретну проблему із зубами та якісно проводити лікування.

Дитяча стоматологія. Пам'ятка для батьків - 1 | Complex Dent

При зверненні до дитячої стоматології пацієнту можуть професійно надати такі види послуг:

1. Відновлення зуба

За порушення цілісності зуба стоматолог проводить його відновлення. Невеликі пошкодження відновлюють за помої пломби, якщо зуб сильно зруйнований – встановлюють зліпок з кераміки.

2. Відбілювання зубів

Змінити колір зубів можна при використанні різних технологій – ультразвукового чи лазерного впливу, застосування пероксиду водню. Одним із найефективніших способів вважається лазерне відбілювання.

3. Встановлення коронки

Відновити жувальні здібності у зруйнованих зубів можна при встановленні коронок. Процес відновлення вимагатиме часу, тому що потрібно зробити зліпок з хворого зуба, після чого виготовити коронку. Вона виготовляється з кераміки чи металу. За своїми характеристиками вона не повинна поступатися здоровим зубом, бути зручною в плані прикусу, вільного руху щелепи.

4. Видалення зубів

Процедура проводиться лише у тому випадку, коли неможливо вилікувати хворий зуб. Перед видаленням пацієнту вводять знеболювальні засоби, щоб уникнути хворобливих відчуттів під час процедури.

5. Встановлення брекетів

При необхідності відновлення прикусу використовують брекети. Перед встановленням пацієнту проводять лікування пошкоджених зубів, після чого ставлять спеціальну конструкцію. Якщо брекети кріпляться на внутрішній стороні зуба, вони називаються лінгвальними.

6. Лікування карієсу

Хвороба, що руйнує цілість зубів за рахунок шкідливих бактерій. Починає активний розвиток у разі виникнення зубного нальоту. Карієс необхідно своєчасно виявляти та лікувати. Пошкоджені ділянки зуба обробляються та пломбуються. Сучасне обладнання дозволяє проводити успішне лікування карієсу у дітей.