Куріння та його вплив на зуби

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Корисні поради
  • 41
  • 3
Зміст

Як куріння впливає здоров’я зубів?

Куріння викликає безліч негативних змін в організмі, у тому числі проблеми із зубами та здоров’ям порожнини рота. Як із цим боротися?
Нікотин та тисячі смолистих речовин спочатку потрапляють у рот, а потім розподіляються по всьому організму. Залежність від куріння часом настільки сильна, що багато хто не може позбутися її. Куріння викликає загальну втому організму та руйнує його. Шкіра старіє швидше, вона стає сірою, але зуби почуваються найгірше. Тютюновий дим, що осідає на зубах і яснах, прискорює пошкодження зубної емалі та викликає багато захворювань.

Серед них найбільш поширеними є:

• пожовтіння зубів,
• запалення пародонту,
• зуби кришаться,
• каменеутворення,
• кровоточивість ясен,
• карієс,
• періодонтит,
• і навіть рак рота, язика та губ.

Як курцеві дбати про свої зуби?

Систематичне чищення зубів та ясен є обов’язковим. Використовуючи відповідні пасти, ми знижуємо демінералізацію зубів. Головним чином з цієї причини зуби знебарвлюються та кришаться. Але коли гігієна зубів неправильна, симптоми, пов’язані з курінням, все ще помітні при використанні щітки та зубної нитки. Характерною рисою курців є неприємний запах із рота. Проте це можна виправити за допомогою спеціальних рідин. Полоскання для рота має бути додатковим та обов’язковим елементом гігієни щодня.Куріння та його вплив на зуби - 1 | Complex Dent

Якщо неможливо виявитися від куріння

Не всім вистачає бажання кинути палити. Стан нашого здоров’я залежить в основному від кількості сигарет, що викурюються, тому навіть їх обмеження уповільнить процеси, що відбуваються в організмі. Отрута тютюну, безперечно, найбільший ворог наших зубів. Гігієну зубів та ясен потрібно підтримувати після кожної викуреної сигарети. На жаль, у нас не завжди є така нагода. Курці також повинні регулярно і, перш за все, систематично проходити стоматологічну перевірку, яка виявляє проблему зубів, що швидко зростає.

Навіщо використовувати рідину для полоскання рота?

Завдяки інгредієнтам рослинного походження, таким як м’ята або евкаліпт, рідина для полоскання рота забезпечить додатковий догляд, усуне будь-які незначні незручності, викликані курінням. Рідина з ефірними оліями (ментол, тимол, евкаліпт) має антибактеріальну дію, що було підтверджено клінічно, одночасно підтримуючи баланс бактеріальної флори ротової порожнини. Застосовувана після куріння сигарета вона відновить свіже дихання.
Найкращий спосіб відновити здоров’я порожнини рота – це, звичайно, кинути палити, але, якщо це неможливо, варто врахувати негативні наслідки та забезпечити догляд за ротовою порожниною. Хороша гігієна та полоскання для рота допоможуть.