Вибрати зубну щітку

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Корисні поради
  • 6
  • 2

Всі розуміють, що від уміння добре чистити зуби, рухаючись від ясен до зубного краю, залежить багато чого. Від трьох хвилин до п’яти рекомендують стоматологи надати цьому процесу. Але якщо для нього підібраний не той прилад, що порадив лікар, то все нанівець і не уникнути проблем?

Щоправда, подібна помічниця може нашкодити більше, ніж оздоровити. Тому і придбання щіток ставлення навіть у фахівців неоднозначне.

«Родзинки» електричних зразків

Выбрать зубную щетку - 1 | Complex DentНудно і важко, німіє рука тримати щітку і рухати нею в потрібному напрямку. Набагато зручніше це робити з електричними моделями.

Виробники стверджують, що їх ноу-хау на батарейках або ті, що працюють від мережі, здатні на такі чудеса:

• відбілювати та видаляти темні плями;
• якщо чергувати насадки, вживати 3-Д технології, спеціальні для чутливих зубів щетини, то вони позбавлять усіх неприємностей

Можна значно витратитися та купити іригатор. На відміну від усіх своїх конкурентів – традиційних та електричних – він не вимагає заміни через два-три місяці. Маючи пульсуючим струменем води, він, як говорить реклама, прибирає зубний наліт, не ушкоджує ясна, стимулює кровотоки, очищає зуби навіть без пасти. Але при цьому він повинен здійснювати не менше 100 млн. разів оборотів на хвилину. По суті це домашній ультразвук.

Дорожче чи можна заощадити?

Чи не всім по кишені ексклюзивні щітки? І чудово! Тому що ефект від них такий самий, як від звичайних копійчаних аналогів. Всі розкручені бренди, коштовні кошти насправді це рекламні хитрощі для необізнаних.

А як бути з якимись універсальними покриттями? Виявляється, що, наприклад:

• кальцій не вбирається в емаль;
• надлишок фтору сприяє розкришенню зубів.

Ось і виходить, що можна чистити зуби практично чисто вимитим пальцем? Звісно, ​​це перебільшення. Без щітки не обійтись. Головне, що використовувати її потрібно правильно та вчасно.

Мікроби не накопичуються на жувальній поверхні, а знаходять притулок між зубами. Тому корисно виживати їх звідти після кожного їди. Але неможливо носити із собою щітку завжди. Достатньо і дворазового – ранкового та вечірнього – догляду за зубами з її допомогою. А вдень можна просто прополоскати рота після їжі.