Як позбутися зубного болю: корисні поради

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (8 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Корисні поради
  • 15
  • 8

Якщо виник зубний біль, то, швидше за все, це заважає сну та нормальному життю. Хоча самостійно не можна позбутися цієї недуги повністю, є деякі домашні процедури, якими можна спробувати зменшити біль. У статті таки представлені домашні засоби, які забезпечать короткострокове полегшення.

Як позбутися зубного болю: корисні поради - 1 | Complex Dent

1) Полоскання солоною водою
Один із найкращих способів, які можна зробити, це прополоскати теплою солоною водою у роті. Зробити суміш: 1/2 чайної ложки кухонної солі на склянку води. Чи не ковтати. Також можна обережно видалити шматочки їжі зубною ниткою навколо хворого зуба.
2) Застосування знеболюючих
Стоматологи пропонують ацетамінофен для дітей. Для дорослих: ібупрофен, аспірин. Таблетки слід одразу проковтувати. Не слід класти їх прямо на зуб чи ясна! Цей народний засіб не працює і може погіршити ситуацію, що склалася.
3) Холодний компрес
Якщо набрякло обличчя, слід прикласти до щоки пакет з льодом. Це може допомогти полегшити біль, особливо, якщо зуб відколовся або його вибили. Набряк може також означати, що є абсцес глибоко в корінні зуба. Це може призвести до поширення інфекції.
4) Лід
Покласти трохи льоду в руку, на той самий бік тіла, що й хворий зуб. Втирати лід у простір між великим та вказівним пальцями протягом 7 хвилин, або доки область не оніміє. Чому це працює? Дослідники вважають, що крига зупиняє надходження больових сигналів до мозку.

Як позбутися зубного болю: корисні поради - 2 | Complex Dent
5) Гвоздична олія
Цей народний засіб притуплює біль. Слід капнути його безпосередньо на хворе місце, або змочити тампон ватний і обробити зуб і ясна.
6) Спробувати часник чи цибулю
Можна спробувати пожувати шматочок цих овочів або покласти шматочки нарізані на зуб. Обидва із цих загальних овочів мають антибактеріальний захист. Вони видають неприємний запах із рота, але вони допоможуть вбити шкідливі мікроби в роті та забезпечують тимчасове полегшення.

Як позбутися зубного болю: корисні поради - 3 | Complex Dent
Поради:
Уникати вживання кислої, холодної чи твердої їжі. Ці продукти можуть посилити біль.
Прополоскати ротову порожнину ополіскувачем. Бажано використовувати рідину для полоскання рота, яка містить спирт для дезінфекції та оніміння зубів.
Залежно від того, що спричинило зубний біль, стоматолог визначить лікування. Якщо це карієс, він може очистити та заповнити порожнину в зубі.
Якщо зуб розколовся чи тріснув, стоматолог може відновити його.
Обов’язково потрібно звернутися до стоматолога, якщо зубний біль триває більше двох днів або спричиняє сильний дискомфорт.