Покривне протезування: за та проти

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Лікування та професійний догляд
  • 22
  • 2
Зміст

Покривні зубні протези – це новинка в галузі стоматології. Вони дозволяють відновити щелепний ряд за повної відсутності зубів або за наявності тільки кореневої системи.

Показання до покривного протезування

Досить багато пацієнтів віддають перевагу покривному зубному протезу, дізнавшись у фахівця, що це таке. Незважаючи на порівняно високу вартість, цей вид конструкції підходить у тих випадках, коли використання звичайного протезу неможливе.

• При стиранні тканин зуба.
• При переломі кореневої системи.
• При порушенні щелепного ряду.

Якщо у пацієнта залишилося тільки одиночне коріння, то воно стає опорою. Там лікар підбирає покривний зубний протез. Це дає одну незрівнянну перевагу – швидке звикання.

Покривне протезування: за та проти - 1 | Complex Dent

Особливості протезування

Конструкція не може бути встановлена ​​одночасно на імплантат та натуральний зуб. Це призведе до великого навантаження на щелепу, тому як опору встановлюються імплантати. Завдяки цьому покривний зубний протез надійно кріпиться до ясна і не травмує тканини. При пережовуванні їжі не виникає труднощів, що є важливим для кожного пацієнта.

Фахівець клініки вам розповість про правила догляду за імплантатами для довговічності конструкції. Якщо ви дотримуватиметеся всіх приписів лікаря, то на все життя забудете про необхідність заміни протезу. А фахівці клініки зроблять все можливе, щоб конструкція вийшла міцною та надійною.