Виправлення прикусу

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Лікування та професійний догляд
  • 1
  • 2
Зміст

Виправлення прикусу - 1 | Complex Dent Чарівна усмішка та білі зуби – це запорука справжнього успіху. Готові стати успішними та вразити всіх своїх друзів чудовою усмішкою. Ми подаруємо вам таку нагоду. Наша компанія пропонує скористатися послугами професіоналів своєї справи. Ми орієнтуємось лише на позитивний результат, застосовуючи інноваційні технології та перевірені матеріали для лікування ваших зубів.

Скільки коштує виправлення прикусу – це питання хвилює багатьох і потребує окремої уваги. Саме наша організація дає вам чудову можливість заощадити на стоматологічних послугах, не втрачаючи при цьому як виконання роботи.

Індивідуальний підхід

Варто відзначити, що виправлення прикусу в стоматології – це одна з важливих та затребуваних процедур, що потребує особливої ​​уваги та підходу. Вам потрібно довіряти тільки досвідченим фахівцям своєї справи, тут у жодному разі не можна зробити помилку.
Наші професіонали застосовують лише найкращі брекети, щоб виправити прикус. Спочатку вам необхідно записати до ортодонту і лише після грамотної, індивідуальної консультації, вам підберуть спеціальні брекет-системи. Пам’ятайте, що виправлення прикусу в стоматології завдання є важливим і підійти до нього необхідно з повною відповідальністю.

У нас ви оплачуєте один раз послугу та всі відвідування, навіть після того, як вам вже поставили брекети, стануть для вас абсолютно безкоштовними.

Етапи виправлення прикусу

Виправлення прикусу складається з кількох основних частин: безпосередня процедура корекції, а потім виправлення самих патологій, які у кожної людини індивідуальні.

Потрібно сказати, що виправлення прикусу в Москві можна без проблем робити у будь-якому віці.

Декілька етапів підготовки до виправленого прикусу:

1. Діагностика, рентген, далі встановлюється точний діагноз.
2. Встановлення брекет-систем (індивідуальний підхід).
3. Щомісяця відвідування для корекції брекетів, огляд.

На наші послуги надається гарантія, ми цінуємо ваш вибір та не можемо підвести жодного потенційного клієнта.