Чисті зуби не болять!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Корисні поради
  • 12
  • 4
Зміст

У багатьох людей на зубах утворюється коричневий наліт від чаю, кави, куріння. На зубний наліт, що утворився, осідають солі зі слини, до яких приєднуються мікроби з порожнини рота. Так утворюється зубний камінь. У зубному камені та нальоті патологічні мікроорганізми розмножуються з величезною швидкістю, викликаючи спочатку запалення ясен, а потім запалення зв’язок зубів та кісткової тканини навколо них. Розвивається спочатку гінгівіт, першою ознакою якого є кровоточивість ясен, та був і пародонтит, у якому зуби починають розхитуватися. Якщо терміново не вжити заходів, розвиток пародонтиту призведе до втрати зубів.

Чисті зуби не болять! - 1 | Complex Dent Чистые зубы не болят! - 2 | Complex Dent

Гігієна порожнини рота – це процедури, спрямовані на оздоровлення тканин та органів порожнини рота. Крім того, це профілактика виникнення та прогресування стоматологічних захворювань. Проведених лікарем-гігієністом, які спрямовані на механічне видалення зубних відкладень із поверхні зубів та з-під ясен. Сюди входить професійне чищення зубів ультразвуком від зубного каменю, видалення нальоту апаратом Air Flow, полірування поверхні зуба спеціальними інструментами, а також професійне фторування зубів.

Схема дії ультразвуку на зубний камінь:

Чисті зуби не болять! - 3 | Complex Dent

Принцип дії апарату Air-Flow на зубний наліт:

Чистые зубы не болят! - 4 | Complex Dent

Полірування зубів після зняття зубного каменю та нальоту спеціальною фторовмісною пастою:

Чисті зуби не болять! - 5 | Complex Dent

Для наочної демонстрації пацієнту та для більш ретельної індикації наявності зубного нальоту гігієніст фарбує зуби спеціальною рідиною. При цьому чисті зуби не фарбуються. “Свіжий” зубний наліт забарвлюється в рожевий колір, а “старий” – більше доби – у фіолетовий. І пацієнт може сам побачити ті ділянки, які потребують ретельнішої професійної гігієни порожнини рота.

Чисті зуби не болять! - 6 | Complex Dent

Карієс та захворювання пародонту розвиваються лише в умовах недостатньої гігієни порожнини рота. Профілактика карієсу та захворювань пародонту – це регулярна професійна гігієна. Знімати зубне каміння так само необхідно, як і лікувати карієс.

Будьте здорові!