Допомога при гінгівіті! Готуємо засіб самостійно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Корисні поради
  • 11
  • 2
Зміст

Допомога при гінгівіті! Готуємо засіб самостійно. - 1 | Complex Dent

Засіб 1

На жаль, не завжди є можливість звернутися по допомогу до лікаря, а полегшити стан просто необхідно. Практично кожен з нас знає, як важко перенести зубний біль, а при такому захворюванні як гінгівіт він досить сильний.

У цій статті ми поговоримо про народні засоби зняття болю при цьому захворюванні. Всі засоби дуже доступні та прості у приготуванні навіть в умовах будинку, а також досить ефективні.

Засіб 2

Для приготовления этого средства вам необходимо смешать свежий капустный сок и кипяченую воду, в пропорции 1:1. После этого смесь необходимо хорошо перемешать. Этим раствором необходимо полоскать полость рта 3-4 раза в день. Это средство довольно быстро успокоит боль.
Для приготування цього засобу вам потрібно 2 столові ложки оливкової олії змішати з 1 столовою ложкою 10% спиртового розчину екстракту прополісу. Отриманим засобом необхідно змащувати слизову оболонку рота.

Засіб 3

Цей засіб, мабуть, є найпростішим, але у своїй простоті він не втрачає ефективності. Вам знадобиться просто невелика кількість соку чорниці або соку каланхое. Цим соком потрібно полоскати порожнину рота.

Спробуйте. Але навіть при використанні цих засобів не варто забувати про необхідність звернення до лікаря. Саме він допоможе вам кваліфіковано впоратися з вашою недугою. Всі засоби, описані вище, дають лише полегшення, але не виліковують недугу повністю. Тому, у будь-якому випадку, слід звернутися за медичною допомогою.