Air Flow – сучасна система для відбілювання та чищення зубів

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Лікування та професійний догляд
  • 9
  • 2
Зміст

Естетична стоматологія – це сфера, яка включає імплантацію, вирівнювання і відбілювання. З її допомогою ми можемо зробити свою посмішку рівною, красивою та здоровою. Саме тому естетична стоматологія постійно розвивається та має високий попит.

Відбілювання зубов зубів робить людей більш відкритими та усміхненими, ті, хто впевнені у красі зубів, завжди почуваються щасливими та успішними.

Одна з найвідоміших процедур відбілювання та очищення зубів – технологія air flow. Її назва перекладається російською мовою словосполученням «потік повітря», в цьому і відображається суть процедури.

До процедур профілактичного чищення і відбілювання зубів найчастіше вдаються ті, хто вживає багато темних напоїв, курять, не завжди своєчасно і правильно проводять гігієну в домашніх умовах.

Суть технології air flow полягає у використанні спеціального піскоструминного апарату, який розпорошує повітря з мікрочастинками по наших зубах. За допомогою даної процедури можна видалити значну частину зубного нальоту, а також зробити відтінок зубів на кілька тонів білішим. Якщо вам неважливий колір зубів, то варто нагадати, що наліт провокує появу карієсу і запальних процесів.

Які переваги має ця технологія?

Air Flow - сучасна система для відбілювання та чищення зубів - 1 | Complex Dent

По-перше, вона поєднує два ефекти – відбілює та очищає. Це дозволяє заощадити гроші та отримати дві послуги в одному місці за короткий термін.

По-друге, процедура відноситься до косметичних, тому має мінімальні протипоказання. Однак не рекомендується робити чистку та відбілювання у тих, хто не має диплома стоматолога. Наразі подібну процедуру проводять у салонах краси, у косметологічних кабінетах, проте це може бути небезпечним.

По-третє, препарати, що використовуються, не пошкоджують емаль (зазвичай вони зроблені на основі харчової соди), м’яко полірують її без заподіяння хворобливих відчуттів.

Технологія ейр флоу не підходить тим, хто хоче значно освітлити зуби (понад три тони). Вона проходить протягом півгодини, у кабінеті лікаря-стоматолога.

Попередньо необхідно зробити діагностику здоров’я зубів, за необхідності вилікувати усі уражені місця. Пацієнту пропонують надіти окуляри, щоб уникнути попадання бризок. Під певним кутом лікар за допомогою апарата акуратно очищає зуби з усіх боків. Після проведення відбілювання необхідно утриматися від куріння, кави та фарбуючих продуктів.