ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Відбілювання зубів перекисом водню-1 | https://complex-dent.com.ua

Відбілювання зубів перекисом водню

Відбілювання зубів воднем — це апаратна процедура, яку проводять спеціалісти Комплекс Дент. Вона дозволяє відновити білизну емалі та освітлити дентин на кілька тонів за один сеанс.

Як підготуватися до відбілювання зубів перекисом?

Відбілювання зубів перекисом водню - 1 | https://complex-dent.com.uaПеред початком відбілювання зубів перекисом водню, необхідно проконсультуватися зі стоматологом. Якщо всі зуби здорові, процедуру можна запланувати одразу. Якщо є карієс, пульпіт, гінгівіт чи пародонтит, спочатку доведеться пройти лікування. Захворювання ясен слід перевести з гострої стадії ремісію, а карієс і пульпіт — вилікувати консервативними методами.

Потім необхідно пройти курс домашньої підготовки до процедури. Стоматолог призначає засоби, які дозволяють знизити чутливість зубів та зміцнити емаль, тканини коронок. Курс підготовки триває 7-10 днів, потім можна сміливо братися до відбілювання.

Як відбувається процедура відбілювання зубів перекисом?

Відбілювання зубів перекисом здійснюється за допомогою спеціальних хімічних засобів, у складі яких є перекис водню. Найчастіше використовуються гелі, що під впливом ультрафіолету вивільняють атоми кисню. Процедура проходить у кілька етапів:

  1. Обробка ясен захисним складом.
  2. Захист міжзубних проміжків.
  3. Нанесення гелю, що відбілює.
  4. Вплив ультрафіолетових ламп.
  5. Очищення.
  6. Фторування.

Слизову оболонку ротової порожнини обробляють напіврідким захисним складом, що твердне на світлі. Таким чином ясна захищені від засобу, яким оброблятимуть зуби, міжзубні проміжки, а губи прикривають стійким матеріалом.

до ультрафіолету. Потім на зуби наноситься гель, що відбілює, на основі перекису водню. На нього впливають лампою з ультрафіолетом, завдяки чому звільняються атоми кисню.

Це і є частинки, що застрягли в зубних порах, що справляють враження жовтизни. Процедура триває 40-50 хвилин, що дозволяє ретельно обробити поверхні зубів і досягти хорошого результату. Після обробки утворюються нові сполуки, які легко видалити звичайною зубною щіткою, а отже, ефект ви зможете побачити одразу. Далі зуби обробляють вторинним складом, щоб відновити емаль і уникнути надчутливості до подразників.

Завдяки відбілюванню перекисом водню зуби стають на кілька тонів світлішими. Результат триває від шести до дванадцяти місяців. Все залежить від індивідуальних особливостей та способу життя.

Як довше зберегти білизну зубів після чищення?

Відбілювання зубів перекисом водню - 2 | https://complex-dent.com.uaПроцедуру відбілювання не можна проводити часто, оскільки вона впливає на емаль, але можна закріпити та продовжити результат. Перші дві доби для цього є найбільш важливими, тому потрібно підготуватися заздалегідь. Не можна вживати алкоголь і нікотин, продукти, що фарбуються, чай і кава.

Згодом краще взагалі відмовитись від куріння, адже саме від нікотину на зубах з’являється жовтий наліт. Позбутися такої жовтизни нелегко, набагато зручніше подбати про здоров’я після відбілювання та викоренити шкідливі звички.

Через 1-2 доби можна повернутися до звичного харчування і дотримуватися прописаних лікарем гігієнічних процедур. Слід регулярно чистити зуби і полоскати ротову порожнину антисептичними розчинами, раз на тиждень обробляти зуби пастами, що містять фтор. Не забувайте проходити профілактичні огляди, вчасно видаляти карієс та боротися із запаленнями. Фахівці клініки Комплекс Дент надають індивідуальні рекомендації кожному клієнту.

Коли ефективно очищення зубів перекисом водню?

Метод відбілювання воднем ефективний за наявності нальоту, вікових змін та природної жовтизні емалі. Його також варто використовувати при потемніннях через ускладнення карієсу та зміну кольору від вживання продуктів, що фарбують. У всіх цих випадках одного відвідування достатньо для відбілювання на 4-8 тонів.

Ця процедура має і протипоказання. Її не можна проводити дітям до 16 років, допустимо лише для дорослих. Не можна відбілювати зуби перекисом, якщо ви носите брекет-системи, емаль має підвищену чутливість, а також при захворюваннях зубів та ясен. У період вагітності та грудного вигодовування від процедури теж краще утриматися. Її не проводять при схильності до алергії.

Якісне відбілювання зубів до Києва

Кваліфіковану допомогу у відбілюванні зубів пропонує стоматологічна клініка Complex Dent у Києві. Наші спеціалісти гарантують позитивний результат

лікування та безпека пацієнтів. Ми дбаємо про дезінфекцію та стерилізацію інструментів, робочих місць.

Стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна. Дніпровський район та масив Воскресенка, центр – усім пацієнтам зручно добиратися до нашої клініки. До нас також приїжджають мешканці інших міст України.

Широкий спектр послуг, доступна ціна на лікування, співпраця зі страховими компаніями – все це пропонує Комплекс Дент. Вас приємно здивують вартість послуг, безкоштовний огляд щорічно, гарантія на пломби та зубні протези. Подбайте про здоров’я та запишіться на огляд прямо зараз.