ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Пломбування передніх зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Пломбування передніх зубів

Пломбування передніх зубів дозволяє відновити гарну усмішку та захистити зуби від руйнування. Стоматологічна клініка Комплекс Дент надає послугу естетичної реставрації фронтальних зубів у Києві для пацієнтів з усієї України.

Показання для пломбування передніх зубів

Необхідність встановлення пломби виникає у таких випадках:

 • карієс;
 • тріщини;
 • сколи;
 • травми;
 • патологічна стирання емалі;
 • міжзубні щілини.

Пломбування передніх зубів - 1 | https://complex-dent.com.uaБудь-яке пошкодження поверхні емалі стає показанням до лікування. Якщо емаль змінила колір, на ній з’явилися жовті або чорні плями, це, напевно, карієс. Будь-які відколи та тріщини, відсутність частини коронки внаслідок травми збільшує ризик інфекційного захворювання. За наявності міжзубних щілин ставиться пломба між передніми зубами.

При патологічній стираності емалі зуби стають коротшими, змінюють форму, стираються. Стоматолог може їх відновити за допомогою фотополімерних матеріалів або керамічних накладок. Ціна цієї процедури в Complex Dent вас приємно здивує. Вартість пломбування міжзубних щілин та каріозних порожнин можна дізнатися у відповідному розділі сайту. Ознайомитися з цінами також можна у клініці, що знаходиться в Дніпровському районі Києва, неподалік Воскресенки, між станціями метро Дарниця та Лівобережна.

Як відбувається пломбування передніх зубів?

Пломбування передніх зубів займає мінімум часу. Процедура проходить у кілька етапів:

 • чистка;
 • анестезія;
 • видалення каріозних тканин;
 • обробка порожнини;
 • пломбування.

Пломбування передніх зубів - 2 | https://complex-dent.com.uaЗа тією ж схемою відбувається пломбування передніх молочних зубів. Спочатку лікар проводить огляд ротової порожнини. Потім видаляє зубний наліт і камінь, щоб побачити колір емалі та підібрати відповідну за кольором пломбу. Перед видаленням проводиться діагностика, щоб дізнатися ступінь ураження та стадію розвитку захворювання. Для цього можуть використовуватися зонд, барвник, холодна вода та інші методи діагностики. Потім приступають до лікування.

За допомогою бормашини стоматолог видаляє уражені карієсом тканини. При необхідності проводять пломбування передніх каналів зубів з попереднім видаленням нервів. Потім переходять до обробки каріозної порожнини за допомогою антисептичних препаратів та адгезивних засобів. Така обробка гарантує, що мікроорганізми не проникнуть у тканини і пломба триматиметься надійно. Наступний етап – безпосередньо пломбування. Порожнина заповнюється фотополімерними матеріалами, які висушують лампою.

На завершальному етапі пломбу шліфують та полірують. Пломбування передніх зубів у Києві — ціна може відрізнятися в залежності від складності роботи. Скільки коштує пломбування передніх зубів можна дізнатися на прийомі у лікаря після першої консультації.

Які пломби використовують стоматологи?

Запломбувати передній зуб можна за допомогою таких матеріалів:

 • силікатних;
 • пластмасових;
 • композитних.

Силікофосфати поступово виходять із вживання, оскільки вони мають низку недоліків. Це жовтий відтінок цементу, який псує посмішку, кислуватий смак та можливість працювати лише зі стандартними випадками. Пластмаси ще використовуються, але не мають широкого поширення. На встановлення пластмасової пломби потрібно багато часу та зусиль, вона просідає і вимагає доопрацювання. Згодом пломба темніє, а термін її служби не такий вже й довгий.

Оптимальним варіантом сьогодні є композитні матеріали. Вони можуть бути різних відтінків, тому можна підібрати колір індивідуально. Композити швидко застигають під впливом УФ-лампи, відрізняються високою міцністю та тривалим терміном служби. Вони безпечні та гіпоалергенні. Пластичність композитів дозволяє відновити навіть найскладніші ушкодження.

Скільки коштує запломбувати передній зуб?

За пломбуванням та лікуванням передніх зубів можна звернутися до стоматологічної клініки Комплекс Дент. Досвідчені стоматологи, нове обладнання, сучасні матеріали, гарантія на встановлення пломб – все це є нашим пацієнтам. Ви оціните широкий спектр послуг, відмінний сервіс, затишну атмосферу в клініці.

Наші пацієнти можуть безкоштовно пройти щорічний огляд та отримати спеціальні знижки на День народження. Вибирайте якісну стоматологію у Комплекс Дент!