ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Реставрація фронтальних зубів-1 | https://complex-dent.com.ua

Реставрація фронтальних зубів

Кожна людина мріє про красиву та здорову посмішку, оскільки перше, що бачать оточуючі під час розмови, — наші зуби. На жаль, передні зуби страждають найчастіше, особливо при травмах. Це не тільки не естетично виглядає, а й може нести небезпеку для здоров’я пацієнта. Сколи та гострі кути, що утворюються при механічному пошкодженні зубних одиниць, можуть призводити до травмування слизової оболонки ротової порожнини та її інфікування. Тому естетична реставрація має проводитися якнайшвидше після перелому коронки.

Однак для проведення подібної реставрації потрібне використання спеціальних матеріалів. Старі композити та цементні матеріали виглядають неприродно і відразу впадають у вічі. Тому найкращий матеріал при проведенні реставрації передніх зубів – фотополімер. Цей матеріал дозволяє відтворити природну анатомію пошкодженого зуба, зберігши при цьому натуральний колір зубного ряду.

Також фотополімери активно використовуються як заміщення тканин при патологічному стиранні емалі.

Наскільки міцна реставрація передніх зубів фотополімером?

На сьогоднішній день реставрація передніх зубів фотополімером вважається однією з найбільш надійних та довготривалих методик нарощування зубів. Середній термін служби фотополімеру складає 10 років. Велику роль термін служби грає дотримання гігієни порожнини рота. За відсутності належного догляду фотополімер швидше зношуватиметься і вимагатиме ранньої заміни.

Методика реставрації передніх зубів фотополімером

Фотополімер – це стоматологічний матеріал, який за консистенцією нагадує пластилін. Під впливом ультрафіолету він твердне. Ця особливість лягла в основу методики нарощування передніх зубів за допомогою фотополімеру.

Алгоритм реставрації передніх зубів фотополімером наступний:

 • Всебічне обстеження пацієнта.
 • Виявлення показань для лікування з використанням фотополімеру.
 • Місцева анестезія (за потреби).
 • Ізоляція пошкодженого зуба від ротової порожнини за допомогою коффердама.
 • Видалення нерівностей на пошкодженій зубній одиниці, які можуть завадити накладенню штучної емалі.
 • Очищення поверхні зуба для кращого зчеплення з матеріалом.
 • Нанесення на пошкоджений зуб фотополімеру.
 • Усунення дефекту, сколу та формування нормальної форми пошкодженої зубної одиниці.
 • На відтворений зуб прямує ультрафіолетове світло, що призводить до застигання матеріалу.
 • Новий зуб ретельно полірується для усунення нерівностей, гострих кутів та шорсткості.
 • Зуб покривається спеціальним захисним лаком.

Дуже важливо прийти на повторний огляд до лікаря-стоматолога, щоб переконатися у відсутності гострих кутів, шорсткості та дискомфорту. Пацієнту має бути максимально комфортно після нарощування.

Варто зазначити, що проведення реставрації передніх зубів фотополімерами може проводитися тільки якщо збереглося не менше 40% об’єму тканин зуба. В іншому випадку рекомендовано використання керамічних вінірів, естетичних коронок або спеціальних вкладок для реставрації.

Реставрація передніх зубів фотополімерами в Україні за вигідною вартістю

Стоматологічна клініка Complex Dent запрошує мешканців Києва до своєї затишної та сучасної клініки. Наші кваліфіковані стоматологи проводять навіть найскладніші естетичні реставрації передніх зубів із використанням лише якісних фотополімерів від перевірених виробників.

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

 • якісні стоматологічні послуги від лікарів з багаторічним досвідом;
 • відмінний сервіс;
 • гарантована якість стоматологічних послуг у будь-який час дня та ночі;
 • доступну вартість процедур.

Наша стоматологічна клініка знаходиться неподалік станцій метро «Дарниця» та «Лівобережна», на лівому березі, на масиві Воскресенка, Дніпровський район.

Переконайтесь у неймовірних можливостях сучасної стоматології, звернувшись до клініки «Комплекс Дент». Записатися на прийом можна за телефоном, вказаним на сайті, або заповнивши просту форму.

Ціна на реставрацію передніх зубів

Первинна консультація, оглядбезкоштовно
Фотополімерна реставраціявід 900 до 1500 грн.
Реставрація зуба керамічним вініром (E-max)від 6500 грн.
*Ціни вказані без додаткових маніпуляцій, детальний прорахунок плану лікування ви зможете отримати на прийомі у стоматолога