ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ:
Видалення зуба ультразвуком-1 | https://complex-dent.com.ua

Видалення зуба ультразвуком

Видалення зуба ультразвуком — методика в сучасній стоматології, яка дозволяє проводити маніпуляції за допомогою ультразвукового скальпеля. П’єзохірургія допоможе точково впливати на тканину та безболісно робити операції різної складності.

Показання для видалення зуба ультразвуком

П’єзохірургічний апарат вирішує безліч проблем з мінімальними крововтратами і без болю. Тонкий наконечник лазерного скальпеля може проникнути у важкодоступні місця, зробити точні розрізи на м’яких та твердих тканинах. Раніше цю процедуру проводили з використанням бормашини, що під наркозом іноді було хворобливою операцією. П’єзохірургія підходить у таких випадках:

 • неправильне розташування зуба;
 • кіста;
 • згнивши зуб;
 • установка імплантів;
 • зламаний зуб;
 • ушкоджена верхівка кореня зуба.

При атиповому розташуванні та роботі з ретинованими зубами важливо не пошкодити тканини та судини, які знаходяться поруч. Традиційний інструмент не дозволяє виконати таку тонку роботу бездоганно, а за допомогою п’єзохірургічного апарату травм легко уникнути.

Видалення кісти, ділянок кісткової тканини для подальшої пластики та встановлення імплантів теж стає більш ефективним та безболісним. Якщо кістка та м’які тканини залишаються нетравмованими, їхня цілісність не порушується, знижується ризик ускладнень після лікування.

Зменшення травматичності допомагає уникнути крововтрати, сильних больових відчуттів та набряків. Тривалість операції скорочується на 15-20%, що стає безперечним плюсом і для пацієнта, і для стоматолога. Так, за один сеанс можна вирішити одразу кілька проблем. Ультразвук має антисептичну дію, тому знижується потреба у використанні додаткових антибактеріальних засобів.

Як відбувається процедура видалення зуба ультразвуком

Видалення зуба ультразвуком - 1 | https://complex-dent.com.uaУльтразвукове видалення зуба проводять після огляду ротової порожнини та консультації лікаря. Перед початком лікування слизові обробляють антисептичним засобом, потім розпочинають операцію за допомогою п’єзохірургічного апарату. Використовується спеціальний диспенсер з наконечником та насадкою, через яку подається охолодний розчин. Він не лише охолоджує, а й дезінфікує місце операції. Апарат оснащений педаллю, натискання на яку дозволяє прискорити чи сповільнити рух наконечника.

Ультразвукові коливання генеруються у наконечнику, звідки надходять на насадку. Таким чином виходить своєрідний ультразвуковий скальпель, який легко розсікає тверді тканини. При цьому ясна та судини залишаються неушкодженими. Наконечник не контактує безпосередньо із зубом, він діє на відстані. Його робота настільки швидка і точна, що можна впоратися навіть із найскладнішими маніпуляціями. Особливо це важливо для операцій у важкодоступних місцях.

Фізрозчин, який подається через диспенсер, сприяє швидкому загоєнню рани: рідина видаляє хвороботворні бактерії та лікувальний ефект. Відновлення після операції проходить набагато швидше, травм вдається уникнути, як і крововтрат. Ця методика особливо затребувана для видалення зуба мудрості, який зазвичай захищений іншими зубами та яснами. Якщо бормашина робить процес видалення такого зуба проблематичним, то п’єзохірургія дозволяє забути про біль.

Переваги п’єзохірургії та ціна операції

Лазерне видалення зуба в клініці Комплекс Дент – це цілий ряд переваг:

 • безболісно;
 • мінімум травм;
 • без крові;
 • швидке відновлення;
 • стерильність.

Видалення зуба ультразвуком - 2 | https://complex-dent.com.uaЗнижена травматичність — правильний спосіб уникнути післяопераційних ускладнень. Завдяки скороченню часу на процедуру за один візит можна видалити два зуби. У порівнянні з традиційними інструментами, лазерний скальпель зводить до мінімуму втрату кісткової тканини, що особливо важливо при протезуванні.

Такий спосіб видалення ідеально підходить тим, хто п’є засоби для розрідження крові або має проблеми зі згортанням. Відсутність контакту між інструментом та слизовою оболонкою виключає попадання сторонніх бактерій у кров.

Робота з п’єзоапаратом робить зручним видалення зубів як на верхній щелепі, так і на нижній щелепі. Вартість процедури залежить не від розташування зуба, а від його стану. Якщо зуб розташований глибоко в кістці і має розгалужене коріння, ціна може трохи змінитися.

Стоматологічна клініка Complex Dent: гарантія якості

Наша стоматологічна клініка знаходиться недалеко від станцій метро Дарниця та Лівобережна (Дніпровський район, масив Воскресенка). До нас приїжджають пацієнти не лише з Києва, а й з інших міст України та інших країн. У нашій клініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно проходять навчання та підвищують кваліфікацію. Для лікування використовуються нове обладнання та якісні матеріали.

Комплекс Дент дає гарантію на пломби та зубні протези, надає безкоштовний щорічний огляд. Ми співпрацюємо зі страховими компаніями та надаємо відмінний сервіс. Естетична стоматологія, протезування, пародонтологія, хірургія, плазмоліфтинг — у списку наших послуг є всі стоматологічні процедури. Записуйтесь на прийом до стоматологів Complex Dent та лікуйтеся безболісно.